Lindo Apartamento Com Vista Mar.
2-slaapkamer Lindo Apartamento Com Vista Mar. Ilhéus heeft een eersteklas ligging binnen 25 minuten wandelen vanaf Balneário Tororomba en biedt plaats aan maximaal 8 gasten. Dit 2-badkamer appartement biedt ook een privéparkeerplaats ter plaatse.
De Kathedraal van São Sebastião ligt op afstand van 3 km van dit appartement van 90 m².
Lindo Apartamento Com Vista Mar. biedt gasten de handige voorziening van een haardroger in de badkamer.
Het appartement bevat een complete keuken. De accommodatie biedt toegang tot de luchthaven Ilhéus Jorge Amado, gelegen binnen 5 minuten met de auto.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Pontal2,4 km
- Lagoa Encantada450 m
- Museu Regional do Cacau2,1 km
- het Praia da Concha2,7 km
- Amado Locadora1,9 km
- Balneário Tororomba1,6 km
- Praia do Sul1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Ilhéus Jorge Amado3,6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Lindo Apartamento Com Vista Mar.?
De prijs van het boeken van Lindo Apartamento Com Vista Mar. is $120. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Lindo Apartamento Com Vista Mar.?
Gasten van Lindo Apartamento Com Vista Mar. kunnen profiteren van een privéparkeerplaats die ter plekke is gelegen. - ❓
Hoe ver is Ilhéus Jorge Amado van Lindo Apartamento Com Vista Mar.?
Er is een 5 km afstand tussen de luchthaven Ilhéus Jorge Amado en Lindo Apartamento Com Vista Mar. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 90 vierkante meters.